Otantik Ajans'a Hoşgeldiniz

TÜRKİYE'NİN İLK YEREL AJANSI

Kuruluşu 1994 yılına kadar uzanan Otantik Ajans, 25 yıllık süreçte müşteri odaklı matbaa ve açıkhava reklamcılığı hizmetlerini başarı ile sürdürmektedir.

Yeniden yapılanma döneminde matbaa ve açıkhava reklamcılığı hizmetlerinin yanı sıra tamamen yerel medya ağırlıklı ilan, internet siteleri ve sosyal medyada reklam çalışmalarını da sürdürecektir.

NE YAPIYORUZ?

Kurucumuz Duran Bal'dan aldığımız öncü bayrağı daha ilerilere taşıyacağız. Babamız, kurucumuz Duran Bal'ı sevgi, saygı ve rahmetle anıyoruz. 

Bugün Otantik Ajans bayrağını dalgalandırmaya devam eden Turhan Bal yönetiminde yeniden yapılanmamızın coşkusunu yaşıyoruz.

ODİVA Türkiye yapılanması olarak başladığımız yeni dönemde İstanbul ve Türkiye'nin her şehrinden gelen haberlerden örülü sehiricihaber.com , ajans merkezimizin bulunduğu Üsküdar ve İstanbul'un diğer ilçelerindeki gelişmelerden de haberlerin verildiği uskudaronline.com ve pilot çalışmalara başladığımız ve başarıyla süren Datça ve Muğla'nın diğer ilçelerinden haberlerinde yer aldığı datcaonline.com olmak üzere 3 adet haber sitesi ve Üsküdar'da Üsküdar Haber Gazetesi ile Datça'da Yarımada Meydan Gazetesi olmak üzere yerel medyada da gururla yer almaktayız.

NEDEN YEREL AJANS?

Bulunduğumuz bölgenin ihtiyaçlarına uygun tanıtım, reklam ve medya çözümleri üzerinde çalışıyoruz.  Matbaa, açıkhava reklamcılığı hizmetleri, yerel gazete ve internet sitelerine her türlü reklam, ilan ve banner veren müşterilerimize hızlı ve etkili dönüşler sağlıyoruz. 

Şimdilik İstanbul Üsküdar'da ve pilot çalışma sürdürdüğümüz Muğla Datça'dayız. Yakın gelecekte İstanbul'da 39 ilçede ve Türkiye^nin 81 ilinin en az 1 ilçesinde yanı başınızda olacağız.

Saygılarımızla...